КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

235/75R15

Брзински индекс T = 190 Km/h

Тежински индекс 105 = 925 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  10.460,00

Special Price MKD  7.120,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

DUELER A/T 001 идеални пневматици, конструирани за ON и OFF-ROAD употреба, за освојување дури и на најекстремни терени при сите временски услови.

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 105
Модел A/T 001
Ширина 235
Сезона Летни
Профил 75
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R15
Wet Grip C
Економичност E
XL /
Бучавост db 72
Брзински Индекс T

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...