КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

255/55R18

Брзински индекс H = 210 Km/h

Тежински индекс 109 = 1030 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  14.580,00

Special Price MKD  9.630,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

DUELER A/T 001 идеални пневматици, конструирани за ON и OFF-ROAD употреба, за освојување дури и на најекстремни терени при сите временски услови.

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 109
Модел A/T 001
Ширина 255
Сезона Летни
Профил 55
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R18
Wet Grip C
Економичност C
XL XL
Бучавост db 73
Брзински Индекс H

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...