КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

ADVENTURE Battlax A40 170/60 R17

Be the first to review this product

Battlax A40 170/60 R17 72V A40 V

Брзински индекс V = 240 Km/h

Тежински индекс 72 = 355 Kg

Достапност: На лагер

MKD  9.990,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE ADVENTURE Battlax A40 170/60 R17

Дополнителни информации

ШириНа 170
ПрофИл 60
ДијаметАр 17
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел Battlax A40
Кг 6.10
Брзински Индекс V
Индекс на оптоварување 72
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...