КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

ADVENTURE BW501 G 90/90 21

Be the first to review this product

BW501 G 90/90-21 54V BW501 G V

Брзински индекс V = 240 Km/h

Тежински индекс 54 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  6.320,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE ADVENTURE BW501 G 90/90 21 - Препорачано за :BMW F800GS 2008; Triumph Tiger 800 XC

Дополнителни информации

ШириНа 90
ПрофИл 90
ДијаметАр 21
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TT (Tube Type)
Препорачано за BMW F800GS 2008; Triumph Tiger 800 XC
Lup Y
Смеса N/A
Модел BW501 G
Кг 3.76
Брзински Индекс V
Индекс на оптоварување 54
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...