КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

ADVENTURE BW502 F 150/70 R17

Be the first to review this product

BW502 F 150/70R17 69V BW502 F V

Брзински индекс V = 240 Km/h

Тежински индекс 69 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  9.510,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE ADVENTURE BW502 F 150/70 R17 - Препорачано за :Honda VFR 1200Cross Tourer

Дополнителни информации

ШириНа 150
ПрофИл 70
ДијаметАр 17
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за Honda VFR 1200Cross Tourer
Lup Y
Смеса N/A
Модел BW502 F
Кг 7.28
Брзински Индекс V
Индекс на оптоварување 69
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...