КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

ADVENTURE BW502G 140/80 R17

Be the first to review this product

BW502G 140/80R17 69V BW502G V

Брзински индекс V = 240 Km/h

Тежински индекс 69 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  10.340,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE ADVENTURE BW502G 140/80 R17 - Препорачано за :BMW F650GS 2008

Дополнителни информации

ШириНа 140
ПрофИл 80
ДијаметАр 17
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за BMW F650GS 2008
Lup Y
Смеса N/A
Модел BW502G
Кг 6.99
Брзински Индекс V
Индекс на оптоварување 69
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...