КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

ADVENTURE ED663 90/90 21

Be the first to review this product

ED663 90/90-21 54R ED663 R

Брзински индекс R = 170 Km/h

Тежински индекс 54 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  3.960,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE ADVENTURE ED663 90/90 21

Дополнителни информации

ШириНа 90
ПрофИл 90
ДијаметАр 21
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TT (Tube Type)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел ED663
Кг 3.69
Брзински Индекс R
Индекс на оптоварување 54
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...