КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

ADVENTURE ED668 120/90 18

Be the first to review this product

ED668 120/90-18 65R ED668 R

Брзински индекс R = 170 Km/h

Тежински индекс 65 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  4.770,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE ADVENTURE ED668 120/90 18 - Препорачано за :Honda CRF 250 X

Дополнителни информации

ШириНа 120
ПрофИл 90
ДијаметАр 18
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TT (Tube Type)
Препорачано за Honda CRF 250 X
Lup Y
Смеса N/A
Модел ED668
Кг 5.09
Брзински Индекс R
Индекс на оптоварување 65
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...