КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

ADVENTURE TW101 100/90 19

Be the first to review this product

TW101 100/90-19 57H TW101 H

Брзински индекс H = 210 Km/h

Тежински индекс 57 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  6.700,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE ADVENTURE TW101 100/90 19 - Препорачано за :YAMAHA BOLT (like Scrambler)

Дополнителни информации

ШириНа 100
ПрофИл 90
ДијаметАр 19
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TT (Tube Type)
Препорачано за YAMAHA BOLT (like Scrambler)
Lup P
Смеса N/A
Модел TW101
Кг 4.83
Брзински Индекс H
Индекс на оптоварување 57
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...