КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

ADVENTURE TW101G 110/80 R19

Be the first to review this product

TW101G 110/80R19 59H TW101G H

Брзински индекс H = 210 Km/h

Тежински индекс 59 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  7.730,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE ADVENTURE TW101G 110/80 R19 - Препорачано за :BMW R 1150 GS

Дополнителни информации

ШириНа 110
ПрофИл 80
ДијаметАр 19
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за BMW R 1150 GS
Lup Y
Смеса N/A
Модел TW101G
Кг 4.72
Брзински Индекс H
Индекс на оптоварување 59
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...