КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

Патосници T-Mat

Достапност: На лагер

MKD  1.200,00

Details

Gledering T-Mat патосница со ултра модерен Т-Дизајн ,изработена од високо квалитетна,чиста и мека гума,која не мириса,и има арома на ванила,по потреба има можност за корегирање на патосницата, за да убаво се прилагоди на секое возило.Рабовите од 1,5 цм од страните, не дозволуваат валкање на фабричкиот теписон.Содржи 2 предни и 2 задни патосници.

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...