КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

CUSTOM G852 G 200/50 R17

Be the first to review this product

G852 G 200/50R17 75W G852 G W

Брзински индекс W = 270 Km/h

Тежински индекс 75 = 387 Kg

Достапност: На лагер

MKD  16.240,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE CUSTOM G852 G 200/50 R17 - Препорачано за :Suzuki M1500 Intruder 2009

Дополнителни информации

ШириНа 200
ПрофИл 50
ДијаметАр 17
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за Suzuki M1500 Intruder 2009
Lup Y
Смеса N/A
Модел G852 G
Кг 6.72
Брзински Индекс W
Индекс на оптоварување 75
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...