КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

CUSTOM G852 G 210/40 R18

Be the first to review this product

G852 G 210/40R18 73H G852 G H

Брзински индекс H = 210 Km/h

Тежински индекс 73 = 365 Kg

Достапност: На лагер

MKD  17.790,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE CUSTOM G852 G 210/40 R18 - Препорачано за :Yamaha XVS1300CU

Дополнителни информации

ШириНа 210
ПрофИл 40
ДијаметАр 18
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за Yamaha XVS1300CU
Lup Y
Смеса N/A
Модел G852 G
Кг 7.10
Брзински Индекс H
Индекс на оптоварување 73
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...