КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

CUSTOM G853 E 150/80 R16

Be the first to review this product

G853 E 150/80R16 71V G853 E V

Брзински индекс V = 240 Km/h

Тежински индекс 71 = 345 Kg

Достапност: На лагер

MKD  12.280,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE CUSTOM G853 E 150/80 R16 - Препорачано за :Suzuki C1800R Intruder

Дополнителни информации

ШириНа 150
ПрофИл 80
ДијаметАр 16
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за Suzuki C1800R Intruder
Lup Y
Смеса N/A
Модел G853 E
Кг 7.73
Брзински Индекс V
Индекс на оптоварување 71
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...