КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

CUSTOM G853 F 130/70 R18

Be the first to review this product

G853 F 130/70R18 63V G853 F V

Брзински индекс V = 240 Km/h

Тежински индекс 63 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  9.310,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE CUSTOM G853 F 130/70 R18 - Препорачано за :Honda CTX 1300

Дополнителни информации

ШириНа 130
ПрофИл 70
ДијаметАр 18
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за Honda CTX 1300
Lup Y
Смеса N/A
Модел G853 F
Кг 5.38
Брзински Индекс V
Индекс на оптоварување 63
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...