КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

CUSTOM G853 G 120/70 R18

Be the first to review this product

G853 G 120/70R18 59W G853 G W

Брзински индекс W = 270 Km/h

Тежински индекс 59 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  10.990,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE CUSTOM G853 G 120/70 R18 - Препорачано за :Suzuki M1500 Intruder 2009

Дополнителни информации

ШириНа 120
ПрофИл 70
ДијаметАр 18
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за Suzuki M1500 Intruder 2009
Lup Y
Смеса N/A
Модел G853 G
Кг 4.57
Брзински Индекс W
Индекс на оптоварување 59
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...