КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

L303 3.00/-18 47S L303 S

Брзински индекс S = 180 Km/h

Тежински индекс 47 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  3.740,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE CUSTOM L303 3.00/ 18 - Препорачано за :Suzuki TU250

Дополнителни информации

ШириНа 3.00
ПрофИл N/A
ДијаметАр 18
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TT (Tube Type)
Препорачано за Suzuki TU250
Lup Y
Смеса N/A
Модел L303
Кг 2.88
Брзински Индекс S
Индекс на оптоварување 47
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...