КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

CUSTOM L309 100/90 19

Be the first to review this product

L309 100/90-19 57S L309 S

Брзински индекс S = 180 Km/h

Тежински индекс 57 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  6.640,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE CUSTOM L309 100/90 19 - Препорачано за :Honda VT600C

Дополнителни информации

ШириНа 100
ПрофИл 90
ДијаметАр 19
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TT (Tube Type)
Препорачано за Honda VT600C
Lup Y
Смеса N/A
Модел L309
Кг 7.36
Брзински Индекс S
Индекс на оптоварување 57
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...