КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

235/50R18

Брзински индекс V = 240 Km/h

Тежински индекс 97 = 730 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  14.640,00

Special Price MKD  10.890,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

DUELER H/P SPORT ги исполнува највисокита барања и стандарди кои ги имаат спортските и обичните SUV возила и се карактеризираат со одлични перформанси во променливи услови на влажен и сув коловоз, удобност и издржливост.

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 97
Модел D-SPORT
Ширина 235
Сезона Летни
Профил 50
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R18
Wet Grip B
Економичност E
XL /
Бучавост db 71
Брзински Индекс V

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...