КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

285/45R19

Брзински индекс W = 270 Km/h

Тежински индекс 107 = 975 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  20.850,00

Special Price MKD  13.770,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

DUELER H/P SPORT ги исполнува највисокита барања и стандарди кои ги имаат спортските и обичните SUV возила и се карактеризираат со одлични перформанси во променливи услови на влажен и сув коловоз, удобност и издржливост.

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 107
Модел D-SPORT
Ширина 285
Сезона Летни
Профил 45
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R19
Wet Grip B
Економичност E
XL /
Бучавост db 72
Брзински Индекс W

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...