КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

235/70R16

Брзински индекс S = 180 Km/h

Тежински индекс 106 = 950 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  15.240,00

Special Price MKD  10.670,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

Blizzak DM-V2 претставува нов стандард во возила со зголемени перформаси, леснотоварни и 4х4 . Има подусовршени зимски перформанси , кои се добиени со вградување на новите технологии засновани на Нано технологијата и зголемениот број на ламели и оштри рабови.

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 106
Модел BLIZZAK DM-V2
Ширина 235
Сезона Зимски
Профил 70
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R16
Wet Grip F
Економичност F
XL /
Бучавост db 72
Брзински Индекс S

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...