КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

ENERGY SAVER + 195/65 R15

Be the first to review this product

195/65R15

Брзински индекс H = 210 Km/h

Тежински индекс 91 = 615 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  6.270,00

Special Price MKD  4.390,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 91
Модел ENERGY SAVER +
Ширина 195
Сезона Летни
Профил 65
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R15
Wet Grip A
Економичност C
XL /
Бучавост db 70
Брзински Индекс H

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...