КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

185/55R16

Брзински индекс H = 210 Km/h

Тежински индекс 87 = 545 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  10.640,00

Special Price MKD  7.450,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 87
Модел EP150
Ширина 185
Сезона Летни
Профил 55
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R16
Wet Grip B
Економичност B
XL XL
Бучавост db 70
Брзински Индекс H

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...