КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

215/45R16

Брзински индекс H = 210 Km/h

Тежински индекс 86 = 530 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  11.140,00

Special Price MKD  7.800,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

TURANZA ER300 пневматици оптимизирани за врвен комфорт и безбедност, исклучително управување на сув и влажен коловоз, мала бучавост, супериорна стабилност при големи брзини, одлично кочење.

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 86
Модел ER300
Ширина 215
Сезона Летни
Профил 45
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R16
Wet Grip B
Економичност C
XL /
Бучавост db 71
Брзински Индекс H

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...