КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

Multiseason 205/55 R16 H

Be the first to review this product

FIRESTONE-MULTISEASON 205/55 R16 H

Брзински индекс H = 210 Km/h

Тежински индекс 91 = 615 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  6.480,00

Special Price MKD  4.670,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

FIRESTONE-MULTISEASON 205/55 R16

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 91
Модел Multiseason
Ширина 205
Сезона Сите Сезони
Профил 55
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R16
Брзински Индекс H

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...