КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

Multiseason 215/55 R16 V

Be the first to review this product

FIRESTONE-MULTISEASON 215/55 R16 V

Брзински индекс V = 240 Km/h

Тежински индекс 97 = 730 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  11.050,00

Special Price MKD  7.960,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

FIRESTONE-MULTISEASON 215/55 R16

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 97
Модел Multiseason
Ширина 215
Сезона Сите Сезони
Профил 55
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R16
Wet Grip N/A
Економичност N/A
XL N/A
Бучавост db N/A
Брзински Индекс V

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...