КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

Патосници Gledring Trunk Mat

Достапност: На лагер

MKD  2.200,00

Details

Универзални гумени патосници 'GLEDERING' за багажник,изработена од високо квалитетна чиста гума,која не смрди и има арома на ванила.Практичен производ за багажникот,лесно се одржува и чисти! Одговара на сите можни возила,како и за каравани и џипови.Лесно прилагодлива, со многу опции за кроење. Димензија:1.10М х 1.15М.

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...