КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

DAYTON- D110 165/65 R15 T

Произведено во Италија

Брзински индекс T = 190 Km/h

Тежински индекс 81 = 462 Kg

Количина: 4

Достапност: На лагер

MKD  2.250,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа и балансирање, или бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

DAYTON- D110 165/65 R15

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 81
Модел D110
Ширина 165
Сезона Летни
Профил 65
Аутлет Со аутлет
Дијаметар R15
Брзински Индекс T

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...