КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

Sprint + 145/80 R13 T

Be the first to review this product

VREDESTEIN- Sprint + 145/80 R13 T

Брзински индекс T = 190 Km/h

Тежински индекс 74 = 375 Kg

Количина: 4

Достапност: На лагер

MKD  1.950,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа и балансирање, или бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

VREDESTEIN- Sprint + 145/80 R13

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 74
Модел Sprint +
Ширина 145
Сезона Летни
Профил 80
Аутлет Со аутлет
Дијаметар R13
Wet Grip N/A
Економичност N/A
XL N/A
Бучавост db N/A
Брзински Индекс T

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...