КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

DAYTON-TOURING 2 155/70R13 T

Произведено во Италија

Брзински индекс T = 190 Km/h

Тежински индекс 75 = 387 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  2.710,00

Special Price MKD  1.890,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

Сакате да го зачувате Вашиот буџет , а истивремено и иднината на Вашите пневматици ? Откријте ги докажаните перформанси на Dayton TOURING 2 . Одлични својства со прифатливи цени

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 75
Модел TOURING 2
Ширина 155
Сезона Летни
Профил 70
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R13
Wet Grip B
Економичност E
XL /
Бучавост db 70
Брзински Индекс T

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...