КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

DAYTON-TOURING 2 175/70 R13 T

Произведено во Италија

Брзински индекс T = 190 Km/h

Тежински индекс 82 = 475 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  2.830,00

Special Price MKD  2.120,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа и балансирање, или бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

DAYTON-TOURING 2 175/70 R13

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 82
Модел TOURING 2
Ширина 175
Сезона Летни
Профил 70
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R13
Wet Grip B
Економичност E
XL /
Бучавост db 70
Брзински Индекс T

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...