КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

235/60R16

Брзински индекс H = 210 Km/h

Тежински индекс 100 = 800 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  12.830,00

Special Price MKD  8.980,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

Blizzak LM -80 EVO е произведен специјално со цел да одговори на високите потреби на денешните 4х4 и SUV возила , во насока на перформанси, безбедност и одговорност. Почуствувај ја разликата која ја има во држењето и контролата како на снежна и замрзната подлога така и на влажна и сува.

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 100
Модел BLIZZAK LM80 EVO
Ширина 235
Сезона Зимски
Профил 60
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R16
Wet Grip C
Економичност E
XL /
Бучавост db 72
Брзински Индекс H

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...