КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

Патосници Magic Type1

Достапност: На лагер

MKD  1.000,00

Details

Универзални гумени патосници 'GLEDERING' Magic Type 1 изработена од високо квалитетна гума,која не смрди и има арома на ванила.Magic Type 1 е практична за чистење и користење а одговара на повеќето возила.Патосницата има додаток од левата страна и го покрива делот за одмор на левата нога.Содржи 2 предни и 2 задни патосници.

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...