КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

MOTOCROSS M101 80/100 21

Be the first to review this product

M101 80/100-21 51M M101 M

Брзински индекс M = 130 Km/h

Тежински индекс 51 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  3.710,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE MOTOCROSS M101 80/100 21

Дополнителни информации

ШириНа 80
ПрофИл 100
ДијаметАр 21
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TT (Tube Type)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел M101
Кг 4.44
Брзински Индекс M
Индекс на оптоварување 51
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...