КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

MOTOCROSS X20 110/90 19

Be the first to review this product

X20 110/90-19 62M X20 M

Брзински индекс M = 130 Km/h

Тежински индекс 62 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  4.930,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE MOTOCROSS X20 110/90 19

Дополнителни информации

ШириНа 110
ПрофИл 90
ДијаметАр 19
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TT (Tube Type)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел X20
Кг 4.90
Брзински Индекс M
Индекс на оптоварување 62
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...