КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

MUTLIHAWK 2 155/70R13

Be the first to review this product

155/70R13

Брзински индекс T = 190 Km/h

Тежински индекс 75 = 387 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  3.320,00

Special Price MKD  2.330,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

Multihawk 2 , гума која не само што добро се однесува во различни услови , туку ви дава чувство на комфор да уживате во истите. -Елегантен дизајн, - Комфорна и супер тивка, - Одлични својства при кочење.

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 75
Модел MUTLIHAWK 2
Ширина 155
Сезона Летни
Профил 70
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R13
Wet Grip C
Економичност E
XL /
Бучавост db 69
Брзински Индекс T

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...