КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

MUTLIHAWK 2 185/65R14

Be the first to review this product

185/65R14

Брзински индекс H = 210 Km/h

Тежински индекс 86 = 530 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  5.470,00

Special Price MKD  3.830,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

Multihawk 2 , гума која не само што добро се однесува во различни услови , туку ви дава чувство на комфор да уживате во истите. -Елегантен дизајн, - Комфорна и супер тивка, - Одлични својства при кочење.

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 86
Модел MUTLIHAWK 2
Ширина 185
Сезона Летни
Профил 65
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R14
Wet Grip C
Економичност E
XL /
Бучавост db 69
Брзински Индекс H

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...