КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

Патосници Net One

Достапност: На лагер

MKD  1.000,00

Details

Gedering One Net – Изработена од високо квалитетна, чиста и мека гума,која не мириса и има арома на ванила.Ував и класичен дизајн,Со почачување на возачките нозе,кој го продолжува векот на патосницата.Високите рабови не дозволуваат валкање на фабричкиот теписон.Патосниците имаат можност за прекројување и прилагодување на секое возило.Содржи 2 предни и 2 задни патосници!

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...