КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

PREMIUM 1 NEW LIFE 0W-40 1 л

Be the first to review this product

MOBIL PREMIUM 1 NEW LIFE 0W-40

Достапност: На лагер

MKD  820,00

Details

Целосно синтетичко моторно масло произведено со единствена комбинација на високо-перформантни флуиди со SuperSynTM – систем против абење, обезбедува побрза заштита при ладен старт на моторот, намалува абење и создавање талози, подобра заштеда на гориво. Извонредно ги штити, како на ниски така и на високи температури, сите бензински и дизел мотори. ACEA A3/B3/B4 • API SM/CF • MB 229.5 229.3 • OPEL GM-LL-A-025/B-025 • BMW LONGLIFE OIL 01 • VW 502.00/505.00 • PORSCHE A40 • SAAB

Дополнителни информации

Модел PREMIUM 1 NEW LIFE
Пакување 1 л
Градација 0W-40

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...