КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

235/45R18

Брзински индекс Y = 300 Km/h

Тежински индекс 98 = 750 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  18.020,00

Special Price MKD  12.610,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 98
Модел PRIMACY 4
Ширина 235
Сезона Летни
Профил 45
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R18
Wet Grip /
Економичност /
XL XL
Бучавост db /
Брзински Индекс Y

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...