КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

205/70R15

Брзински индекс R = 170 Km/h

Тежински индекс 106 = 950 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  11.570,00

Special Price MKD  8.340,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

DURAVIS – долготрајни издржливи премиум КАРГО пневматици, со одлично управување и стабилност при влажен коловоз и намалена потрошувачка на гориво.

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 106
Модел R660
Ширина 205
Сезона Летни
Профил 70
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R15
Wet Grip B
Економичност E
XL /
Бучавост db 72
Брзински Индекс R

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...