КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

RACING BM01 125/600 R16.5

Be the first to review this product

BM01 125/600R16.5 BM01

Брзински индекс =

Тежински индекс = Kg

Достапност: На лагер

MKD  11.340,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE RACING BM01 125/600 R16.5 - Препорачано за :MORBIDA

Дополнителни информации

ШириНа 125
ПрофИл 600
ДијаметАр 16.5
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за MORBIDA
Lup Y
Смеса SOFT
Модел BM01
Кг 4.52
Брзински Индекс N/A
Индекс на оптоварување N/A
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...