КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

RACING BM02 165/625 R17

Be the first to review this product

BM02 165/625R17 BM02

Брзински индекс =

Тежински индекс = Kg

Достапност: На лагер

MKD  12.240,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE RACING BM02 165/625 R17 - Препорачано за :MEDIA

Дополнителни информации

ШириНа 165
ПрофИл 625
ДијаметАр 17
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за MEDIA
Lup Y
Смеса MEDIUM
Модел BM02
Кг 5.41
Брзински Индекс N/A
Индекс на оптоварување N/A
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...