КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

RACING E03 90/580 R17

Be the first to review this product

E03 90/580R17 E03

Брзински индекс =

Тежински индекс = Kg

Достапност: На лагер

MKD  9.120,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE RACING E03 90/580 R17 - Препорачано за :MEDIA

Дополнителни информации

ШириНа 90
ПрофИл 580
ДијаметАр 17
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за MEDIA
Lup W
Смеса MEDIUM
Модел E03
Кг 2.70
Брзински Индекс N/A
Индекс на оптоварување N/A
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...