КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

RACING E08Z 170/630 R17

Be the first to review this product

E08Z 170/630R17 E08Z

Брзински индекс =

Тежински индекс = Kg

Достапност: На лагер

MKD  14.310,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE RACING E08Z 170/630 R17 - Препорачано за :MEDIA

Дополнителни информации

ШириНа 170
ПрофИл 630
ДијаметАр 17
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за MEDIA
Lup Y
Смеса MEDIUM
Модел E08Z
Кг 6.14
Брзински Индекс N/A
Индекс на оптоварување N/A
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...