КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

RACING V02 200/655 R17

Be the first to review this product

V02 200/655R17 V02

Брзински индекс =

Тежински индекс = Kg

Достапност: На лагер

MKD  17.370,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE RACING V02 200/655 R17 - Препорачано за :MEDIA

Дополнителни информации

ШириНа 200
ПрофИл 655
ДијаметАр 17
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за MEDIA
Lup Y
Смеса MEDIUM
Модел V02
Кг 7.25
Брзински Индекс N/A
Индекс на оптоварување N/A
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...