КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

205/40R18

Брзински индекс W = 270 Km/h

Тежински индекс 82 = 475 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  19.810,00

Special Price MKD  13.280,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

POTENZA пневматици со ултра високи перформанси во однос на прецизното управување и безбедност.

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 82
Модел RE050A
Ширина 205
Сезона Летни
Профил 40
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R18
Wet Grip B
Економичност G
XL /
Бучавост db 70
Брзински Индекс W

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...