КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

235/50R18

Брзински индекс Y = 300 Km/h

Тежински индекс 101 = 825 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  11.220,00

Special Price MKD  8.750,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

ROADHAWK е најновиот модел на одличниот бренд FIRESTONE направен да трае подолго. - Производот е најдобар во својата класа на мокро , - Најдобар во класата во кочење на суво

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 101
Модел ROADHAWK
Ширина 235
Сезона Летни
Профил 50
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R18
Wet Grip A
Економичност C
XL XL
Бучавост db 71
Брзински Индекс Y

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...