КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

245/40R19

Брзински индекс Y = 300 Km/h

Тежински индекс 98 = 750 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  15.060,00

Special Price MKD  9.790,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

ROADHAWK е најновиот модел на одличниот бренд FIRESTONE направен да трае подолго. - Производот е најдобар во својата класа на мокро , - Најдобар во класата во кочење на суво

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 98
Модел ROADHAWK
Ширина 245
Сезона Летни
Профил 40
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R19
Wet Grip A
Економичност C
XL XL
Бучавост db 71
Брзински Индекс Y

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...