КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

225/40R18

Брзински индекс Y = 300 Km/h

Тежински индекс 92 = 630 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  10.770,00

Special Price MKD  7.220,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

POTENZA S001 пневматиците се карактеризираат со асиметрична шара и иновативна конструкција што гарантира ултра високи перформанси во однос на прецизното управување и безбедност.

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 92
Модел S001
Ширина 225
Сезона Летни
Профил 40
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R18
Wet Grip A
Економичност E
XL XL
Бучавост db 72
Брзински Индекс Y

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...